Kontakt

Kontakt Trigger Jobb AS

Sentralbord: 56 15 14 10

Postadresse: Bakarvågen 15, 5305 FLORVÅG

Administrasjon

Hege Elvestad
daglig leder

Telefon: 41478250
E-post: hege@trigger-as.no

Amanda Simlenes
HR leder / nestleder

Telefon: 48285727
E-post: amanda.simlenes@trigger-as.no

Britt Alsaker
attføringsleder

Telefon: 982 91 242
E-post: bral@trigger-as.no

Tommy Olafsen
HMS koordinator/avdelingsleder Bakarvågen

Telefon: 982 68 082
E-post: tommyola@trigger-as.no

Linda Teigland
Markedskoordinator
Telefon: 950 97 394
E-post: linda.teigland@trigger-as.no

Økonomi og regnskap

Telefon: 56151410
E-post: regnskap@trigger-as.no

AFT (Arbeidsforbedrende trening)

Kari Birkeland
faglig jobbveileder

Telefon: 953 00 372
E-post: kari@trigger-as.no

Mona Hetlevik
jobbveileder

Telefon: 982 91 251
E-post: mona.hetlevik@trigger-as.no

Egil Nese
jobbveileder

Telefon: 982 91 245
E-post: egil.nese@trigger-as.no

Anne Vold
jobbveileder

Telefon: 910 02 156
E-post: anne@trigger-as.no

Hilde E Tornes
jobbveileder

Telefon: 957 44 896
E-post: hilde.tornes@trigger-as.no

Rune 
jobbveileder

Telefon: 959 89 137
E-post: rune.dale@trigger-as.no

Industri og privatvaskeri Strømsnes

Ingrid Bjordal
avdelingsleder

Telefon: 982 91 247
E-post: ingrid.bjordal@trigger-as.no

Camilla Bjordal
arbeidsleder
Telefon: 912 46 734
E-post: camilla.bjordal@trigger-as.no

Trelast

Rasmus Hanevik
avdelingsleder

Telefon: 56 15 14 42
Mobil: 982 68 081
E-post: rasmus.hanevik@trigger-as.no

Kenneth Henriksen
produksjonsleder
Telefon: 982 91 249
E-post: kenneth@trigger-as.no

Petter Fromreide
arbeidsleder

Mobil: 95163486
E-post: petter@trigger-as.no

Tore Tveit
arbeidsleder
Telefon: 959 89 135
E-post: tore.t@trigger-as.no

Barrierevaskeri, Bakarvågen

Vaskeri (Barriere)

Telefon: 56 15 14 15
Mobil: 912 40 963
E-post: vaskeri@trigger-as.no

Tommy Olafsen
avdelingsleder

Telefon: 982 68 082
E-post: tommyola@trigger-as.no

TriggerMAT

TriggerMAT
Kjøkken og bakeri

Telefon: 912 42 141
E-post: mat@trigger-as.no

Steinar Eide
avdelingsleder

Telefon: 959 89 138
E-post: steinar.eide@trigger-as.no

Hildegunn Rimmereide
arbeidsleder bakeri

Telefon: 912 42 141
E-post: hildegunn.rimmereide@trigger-as.no

Bjarne Ramsvik
arbeidsleder kjøkken

Telefon: 912 42 141
E-post: bjarne.ramsvik@trigger-as.no

Bilmekanisk

Per Kåre Haugland
avdelingsleder

Telefon: 982 91 244
E-post: bilverksted@trigger-as.no

Jobbfrukt

Trine Backus
avdelingsleder

Telefon: 971 82 437
E-post: trine@trigger-as.no

Gyri Engelsen

Telefon: 400 19 783
E-post: gyri.engelsen@trigger-as.no

Snekkerverksted

Trine Backus
avdelingsleder

Telefon: 971 82 437
E-post: trine@trigger-as.no

Andrew Collins

Telefon: 953 00 791
E-post: andrew.collins@trigger-as.no

Bygg og vedlikehold

Trine Backus
avdelingsleder

Telefon: 971 82 437
E-post: trine@trigger-as.no

Magnar Andreassen

Telefon: 482 18 331
E-post: magnar@trigger-as.no

Delmontering

Rasmus Hanevik
avdelingsleder Hanevik
Telefon: 982 65 081
E-post: rasmus.hanevik@trigger-as.no

Eva Bergås
arbeidsleder Idrettsvegen
Telefon: 953 00 952
E-post: eva@trigger-as.no

Våre avdelinger