Kontakt

Kontakt Trigger Jobb AS

Sentralbord: 56 15 14 10

Postadresse: Bakarvågen 15, 5305 FLORVÅG

Administrasjon

Øyvind Golten Pettersen
daglig leder

Telefon: 482 36 054
E-post: oyvind.pettersen@trigger-as.no

Cathrine Haugen
nestleder
(permisjon)

Telefon: 952 67 158
E-post: cathrine.haugen@trigger-as.no

Amanda Simlenes
HR leder

Telefon: 48285727
E-post: amanda.simlenes@trigger-as.no

Britt Alsaker
attføringsleder

Telefon: 982 91 242
E-post: bral@trigger-as.no

Tommy Olafsen
HMS koordinator/avdelingsleder Bakarvågen

Telefon: 982 68 082
E-post: tommyola@trigger-as.no

Økonomi og regnskap

Telefon: 56151410
E-post: regnskap@trigger-as.no

Oppfølging og Avklaring

Ketil Skare
avdelingsleder

Telefon: 982 91 250
E-post: ketil.skare@trigger-as.no

Trine Thorbjørnsen Nilsen
Jobbveileder

Telefon: 907 15 962
E-post: trine.nilsen@trigger-as.no

Vivi Ann Maurset Viksøy
jobbveileder

Telefon: 947 66 605
E-post: vivi.ann@trigger-as.no

Silje Lokøen
jobbveileder

Telefon: 913 56 430
E-post: silje.lokoen@trigger-as.no

Ove Glenjen
jobbveileder

Telefon: 414 60 879
E-post: ove.glenjen@trigger-as.no

Benedikte Jørstad
jobbveileder

Telefon: 909 83 788
E-post: benedikte.jorstad@trigger-as.no

Christina Waardal
jobbveileder

Telefon: 901 49 011
E-post: christina.waardal@trigger-as.no

Lisbeth Legreid
jobbveileder

Telefon: 900 16 039
E-post: lisbeth.legreid@trigger-as.no

Torbjørn Kleiven
jobbveileder

Telefon: 482 51 554
E-post: torbjorn.kleiven@trigger-as.no

Linda Teigland
jobbveileder

Telefon: 950 97 394
E-post: linda.teigland@trigger-as.no

Ole Petter Sæbø
jobbveileder

Telefon: 947 66 604
E-post: olepetter@trigger-as.no

Hilde Huglen
Jobbveileder

Telefon: 947 66 602
E-post: hilde.huglen@trigger-as.no

Monica Hanøy
Jobbveileder

Telefon: 901 55 773
E-post: monica.hanoy@trigger-as.no

Steinar Eide
Jobbveileder

Telefon: 959 89 138
E-post: steinar.eide@trigger-as.no

Runar André Heggelund
Jobbveileder

Telefon: 953 00 591
E-post: runar@trigger-as.no

Aina Hella
Jobbveileder

Telefon: 982 91 243
E-post: aina.hella@trigger-as.no

Ane Marte Nese
Jobbveileder

Telefon: 947 66 606
E-post: anemarte@trigger-as.no

Kristen O Meling
Jobbveileder

Telefon: 906 72 843
E-post: kristen.meling@trigger-as.no

Trigger Jobbkompetanse – Fyllingsdalen 

Besøksadresse:
Spelhaugen 20, 5147 Fyllingsdalen

Postadresse:
Bakarvågen 15, 5305 FLORVÅG

Trigger Jobbkompetanse – Idrettsvegen

Besøksadresse:
Idrettsvegen 95, 5353 STRAUME

Postadresse:
Bakarvågen 15, 5305 FLORVÅG

Trigger Jobbkompetanse – Florvåg

Besøk og postadresse:
Bakarvågen 15, 5305 FLORVÅG

AFT (Arbeidsforbedrende trening)

Kari Birkeland
faglig jobbveileder

Telefon: 953 00 372
E-post: kari@trigger-as.no

Mona Hetlevik
jobbveileder

Telefon: 982 91 251
E-post: mona.hetlevik@trigger-as.no

Egil Nese
jobbveileder

Telefon: 982 91 245
E-post: egil.nese@trigger-as.no

Anne Vold
jobbveileder

Telefon: 910 02 156
E-post: anne@trigger-as.no

Hilde E Tornes
jobbveileder

Telefon: 957 44 896
E-post: hilde.tornes@trigger-as.no

Rune Dale
jobbveileder

Telefon: 95989137
E-post: rune-dale@trigger-as.no

Industri og privatvaskeri Strømsnes

Ingrid Bjordal
avdelingsleder

Telefon: 982 91 247
E-post: ingrid.bjordal@trigger-as.no

Camilla Bjordal
arbeidsleder
Telefon: 912 46 734
E-post: camilla.bjordal@trigger-as.no

Trelast

Rasmus Hanevik
avdelingsleder

Telefon: 56 15 14 42
Mobil: 982 68 081
E-post: rasmus.hanevik@trigger-as.no

Petter Fromreide
arbeidslederleder

Mobil: 95163486
E-post: petter@trigger-as.no

Kenneth Henriksen
produksjonsleder
Telefon: 982 91 249
E-post: kenneth@trigger-as.no

Barrierevaskeri, Bakarvågen

Vaskeri (Barriere)

Telefon: 56 15 14 15
Mobil: 912 40 963
E-post: vaskeri@trigger-as.no

Tommy Olafsen, avdelingsleder

Telefon: 98268082
E-post: tommyola@trigger-as.no

Bakeri

Bakeri

Telefon: 912 42 141
E-post: bakeri@trigger-as.no

Bilmekanisk

Per Kåre Haugland
avdelingsleder

Telefon: 982 91 244
E-post: per.haugland@trigger-as.no

Jobbfrukt

Trine Backus
avdelingsleder

Telefon: 971 82 437
E-post: trine@trigger-as.no

Gyri Engelsen

Telefon: 400 19 783
E-post: gyri.engelsen@trigger-as.no

Snekkerverksted

Trine Backus
avdelingsleder

Telefon: 971 82 437
E-post: trine@trigger-as.no

Andrew Collins

Telefon: 953 00 791
E-post: andrew.collins@trigger-as.no

Bygg og vedlikehold

Trine Backus
avdelingsleder

Telefon: 971 82 437
E-post: trine@trigger-as.no

Magnar Andreassen

Telefon: 953 00 952
E-post: magnar.andreassen@trigger-as.no

Lager og logistikk

Kyrre Haugen
avdelingsleder
Telefon: 902 91 882
E-post: kyrre.haugen@trigger-as.no

Karna H. Toresen
arbeidsleder
Telefon: 982 68 083
E-post: karna.toresen@trigger-as.no

Roy Skråmestø (permisjon fra 15.04 til 15.10.18)
arbeidsleder
Telefon: 982 68 083
E-post: roy@trigger-as.no

Delmontering

Rasmus Hanevik
avdelingsleder Hanevik
Telefon: 982 65 081
E-post: rasmus.hanevik@trigger-as.no

Eva Bergås
arbeidsleder Idrettsvegen
Telefon: 953 00 952
E-post: eva@trigger-as.no

Våre avdelinger